Referencje

Mariusz Przygoński

Pani Natalia Czajkowska zaprojektowała przestrzeń mieszkalną z uwzględnieniem mojego stylu życia i upodobań. Projektantka była otwarta na moje pomysły, jednocześnie przedstawiając wiele swoich koncepcji i rozwiązań aranżacji przestrzeni. Moje sugestie zostały przeanalizowane i wkomponowane w całość projektu.
Mieszkanie stanowi spójną całość, zaaranżowane pomieszczenia są funkcjonalne i nowoczesne, a całość rozwiązań spełnia moje wyobrażenia i oczekiwania.
Przez całość realizacji projektu, Pani Natalia służyła pomocą i zawsze można było liczyć na fachowy i szybki kontakt. Polecam jej usługi osobom ceniącym solidność i rzetelność.

Jakub Skałba
Kancelaria prawna

Polecam Architekt wnętrz Panią Natalię Czajkowską, z którą miałem okazję współpracować podczas projektu wnętrza mieszkania na ul. Oporowskiej. Powstały projekt cechuje funkcjonalność wraz z zachowaną ergonomią oraz fachowe i unikatowe podejście w doborze materiałów. Całość została zrealizowana zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam firmę CN Architektura Wnętrz jako rzetelnego i odpowiedzialnego specjalistę w projektowaniu wnętrz.

Dariusz Mazurkiewicz

Z Panią Natalią Czajkowską współpracowałem przy okazji aranżacji salonu sprzedażowego firmy Enervit oraz Yoko przy ul. Rogowskiej 127 we Wrocławiu.
Podczas przygotowania projektu mogłem liczyć na fachową, sprawną oraz rzetelną pomoc w doborze materiałów na wykończenie pomieszczenia. W salonie zostały zaprojektowane przez Panią Natalię również meble – lada oraz regały eksponujące towar.
Projekt zarówno wnętrza jak i mebli został wykonany zgodnie z ustaleniami i zaowocował w postacie terminowego wykonania salonu – Ambit Sport S.C.
Polecam firmę Cn Architektura Wnętrz jako fachowego specjalistę w dziedzinie projektowania wnętrz.